Serwis fotografii sportowej

“Przez kilka lat jeździłem z grupą znajomych na zawody off-roadowe. Raz jako zawodnik, innym razem tylko z aparatem. Z racji tego, że w naszej grupie byłem jedynym fotografem, to kiedy sam startowałem jedyną formą pamiątki było zmęczenie. Jeśli zamiast motocykla brałem na wyjazd moją “Zorkę 5” robiłem zdjęcia wszystkim uczestnikom, ale po wszystkim nie miałem jak do nich dotrzeć. W efekcie, zacząłem gromadzić gigabajty efektownych fotografii, których nikt miał nigdy nie zobaczyć. Nie mogłem się na to zgodzić. Właśnie wtedy powstał koncept stworzenia serwisu, który rozwiąże oba problemy. Tak narodził się zalążek idei Fitfota - serwisu fotografii sportowej.”

 

Bartek Kowalski

Fitfot: O nas

Drużyna Fitfota

Fitfot w obecnej formie, to efekt wspólnego wysiłku trzech miłośników aktywności, którzy tworząc ten serwis od początku, rozbudowali go do rozmiarów znacznie większych niż początkowa idea. Fitfot w obecnym kształcie to zaledwie pierwsza odsłona pozbawiona jeszcze wielu ciekawych funkcjonalności, która w najbliższych miesiącach będzie się systematycznie rozwijać.

Bartłomiej Kowalski

Bartłomiej "Jim" Kowalski

| NACZELNY FILOZOF

Niepoprawny marzyciel, miłośnik sportu i wszelkich odmian aktywności. Zawodowo związany z mediami, motoryzacją i… rolnictwem. W przyszłości uczestnik Rajdu Dakar (obowiązkowo na motocyklu), wirtuoz pianista i powieściopisarz. :) W Fitfocie jest odpowiedzialny za mycie okien i wymianę tonerów w drukarce.

|

Bartosz Majkowski

Bartosz Majkowski

| SZUM MAKER

Motto życiowe Bartka, to “Wiara czyni cuda”, co oznacza, że jest (nieuleczalnym) optymistą w każdym calu. Nie szuka dziury w całym, tylko znajduje rozwiązania. Człowiek z otwartym umysłem, ale twardo stąpający po ziemi. Inspirują go ludzie przekraczający granice, żyjący pasją. Sam zresztą pasjonuje się sportem… głównie szachami. :) W Fitfocie zajmuje się kwestiami organizacyjnymi, handlowymi oraz marketingiem.

|

Krzysztof Zmorzyński

Krzysztof Zmorzyński

| TECHNIK MECHANIK

Człowiek bez którego Fitfot byłby dzisiaj kolejnym mniej lub bardziej intrygującym projektem funkcjonującym jedynie w sferze wyobraźni. Autor setek linijek kodu skrytych na podstronach tej witryny, przed którym żadne technologiczne zagadnienie nie ma tajemnic. W wolnych chwilach gra w golfa i krykieta, a zimą szoruje szczotą lodowisko podczas zawodów curlingowych. :)

|

Grzegorz Kita

Grzegorz Kita

| B2B

Znakomity specjalista i ekspert z zakresu marketingu i konsultingu sportowego. Jedyny człowiek w branży sportowej, który telefoniczną książkę kontaktów musi trzymać na oddzielnej karcie. Autorytet w dziedzinie zarządzania w sporcie oraz zarządzania klubem sportowym. Pionier rozwoju rynku marketingu i konsultingu sportowego w Polsce. Miłośnik piłki nożnej, tenisa, czy choćby sztuk walki. W wolnych chwilach poświęca się dobrym książkom oraz podróżom.

|